OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

predaj - For sale

Drobce z mojej CHS nájdete na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku,  Rumunsku, Slovinsku, Chorvátsku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Veľkej Británii, Švédsku Španielsku či  Rusku
 
Skôr ako sa rozhodnete kúpiť si morčiatko :)
 
Morčiatká sú síce malé, ale to neznamená, že je s nimi menej starostí :). Treba im pravidelne čistiť, pri dlhosrstých je tu ešte aj starostlivosť o srsť. Morčiatko žije niekoľko rokov, nie je to hračka na chvíľku. Ale aj tak je to ideálne zvieratko pre deti. Aj ja som mala ako dieťa vždy nejaké.  Sú to spoločenské tvory a preto je ideálne nemať ich po jednom. Samčeky dokážu žiť nekonfliktne spolu :), teda nie je problém chovať dvoch kamarátov.  Takže budete sa oň vedieť postarať?
 
Malinké odo mňa odchádzajú najskôr vo veku 4 týždňov, minimálnej hmotnosti 250g a v dobrom zdravotnom stave. Všetky hlodavce u mňa dostávajú vo vode vitamíny a prípravok na prevenciu kokcidiózy. Morčiatka budú mať preukaz o pôvode prípadne výpis predkov.
V prípade viacerých záujemcov si sama vyberám budúceho majiteľa. Budem rada ak mi pošlete fotky, ako sa morčiatko má.
 
Doprava: Riešenie sa vždy nájde :)
 
1,0 - samček
0,1 - samička
 
 
 

Za príspevok na cestu možnosť doviezť  do Nitry, Bratislavy 
 
Možnosť dopravy na výstavu a po trase:
 
 
na niečom sa dá vždy dohodnúť :)
Prosím ale neberte ako samozrejmosť, že dopravu vybavím sama. To sa mi dá, len ak je príležitosť. Inak je to celé v réžii kupujúceho. 
ďakujem za pochopenie
 
Viac informácií a fotiek na požiadanie mailom :)
Mehr Infos und Bilder per E-Mail
More in E-mail :)